აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობა

Аҧснытәи автономтә республика аиҳабыра

ყოფილი თავმჯდომარეები

აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობის თავმჯდომარეები

     გიორგი ბარამია — (15 ივნისი 2009 – 5 აპრილი 2013)


     მალხაზ აკიშბაია — (24 აპრილი 2006 – 15 ივნისი 2009)


     ირაკლი ალასანია — (30 სექტემბერი 2004 – 24 აპრილი 2006)


 

აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის მინისტრთა საბჭოს თავმჯდომარეები

     ლონდერ ცაავა — (16 მარტი 2004 – 30 სექტემბერი 2004)


     ზურაბ ერქვანია — (18 ოქტომბერი 1993 – 16 მარტი 2004)


     ჟიული შარტავა — (18 ივლისი 1993 – 27 სექტემბერი 1993)


     თამაზ ნადარეიშვილი — (1992 – 18 ივლისი 1993)